Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilkin adaptör girişindeki deformasyonlardır. Bu tür sorunlar şarj aletinin çok fazla sokulup çıkarılmasından kaynaklandığı gibi girişi takılıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör onarımı arızalı girişin sahi jakla değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun ise adaptörün yüksek elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü kuru ve diğer elektrik fişlerinden farklı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir alan oluşturduğundan dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih edin. Adaptör girişi notebookunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak notebooklarınızı bataryayı çıkararak doğrudan şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Mb50 Adaptör

Öbür kullanıcı problemi ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.